.

Kontakt

mobil: 0903 561 258
e-mail: jozef.oprendek@gmail.com
adresa firmy: Ing. Jozef Oprendek
V. B. Nedožerského 675/203
Nedožery-Brezany
972 12
IČO 33 979 308

Otváracie hodiny:

Po
Ut
St
Št
Pi
So
Ne


O firme

V našom záhradníctve už vyše 15 rokov pestujeme balkónové kvety, letničky a vytvárame okrasné záhrady v okolí Prievidze. Profesionalita a precíznosť sú charakteristické pre všetky smery našej činnosti.

Počas jarných mesiacov ponúkame v našej predajni balkónové rastliny a letničky vysokej kvality. V širokom okolí máme najväčšiu druhovú pestrosť, zatiaľ čo ceny sú nižšie ako v centre Prievidze. Pritom sme odtiaľ vzdialení len 10 minút cesty autom.

Ak ste sa rozhodli pre vytvorenie okrasnej záhrady, verejnej zelene alebo len chcete konzultovať vývoj či problémy svojej záhrady neváhajte a kontaktujte nás.

Ing. Jozef Oprendek

.

V roku 1984 doštudoval Vysokou školu zemědělskou v Brne, Fakulta zahradnictví v Lednici na Moravě. Niekoľko rokov pracoval vo Výskumnom ústave ovocných a okrasných drevín Bojnice - oddelenie projekcie.

Medzi prvými si v deväťdesiatych rokoch založil živnosť a začal pestovať letničky a rezané kvety. Postupne sa do popredia jeho činnosti dostávali realizácie okrasných záhrad a produkcia balkónových kvetov. Odvtedy nadobudol už mnohé skúsenosti, takže sa môžete spoľahnúť na profesionalitu jeho práce.